Ana Sayfa Yazarlar 25.12.2021 555 Görüntüleme
Şakir EROL

Gazeteci/Yazar - Baykanın Sesi Gazetesi Yazı İşleri Müdürü

DAHA GÜÇLÜ BİR BAYKAN İÇİN YENİ YILDA BİRLİK VE BERABERLİĞE İHTİYACIMIZ VARDIR.

Değerli Baykanlı Hemşehrilerim, Birlik ve beraberlik içinde olmamız dileğiyle, Bu güzel ilçemiz Baykan’da, yeni bir yılı karşılamanın heyecan ve mutluluğunu duymaktayım.

Sizlerle birlikte, doğduğum, büyüdüğüm, duyduğum ömrümün son nefesine kadar, hizmet yolunda ilçemizin her sorun ve ihtiyaçlarını gündeme getirmek üzere yapmakta olduğum Gazetecilik hizmetimi ilçemin geleceği için sonuna denk sürdürmek adına ve diğer bütün çalışmalarımı sevdiğim ilçemin ve siz değerli hemşerilerim, dostlarım, arkadaşlarım, akrabalarım, sevinçlerinizi, mutluluklarınızı, tasa ve üzüntülerini beraber yaşayıp, paylaştığımız 2021 yılını geride bırakarak, yeni umut ve aydınlık bir gelecek vaat eden 2022 yılına da hep birlikte ilk adımımızı atıyoruz.

İnşaallah bu adım, birlik ve beraberliğimizi pekiştirerek, ilçemizin ve siz değerli hemşerilerimin huzura, mutluluğa daha da yükselmemize ve büyümemize atılan bir adım olur.

Yeni yılı daha anlamlı kılmak için, veda ettiğimiz yılda yapmış olduğumuz bütün iş ve davranışlarımızın muhasebesini yapıp, olumsuzluklarımızdan ders çıkarmak ve daha iyiye, güzele ve doğruya yol almak gayretinde olmalıyız.

Yeni bir yıl; yeni bir başlangıç, yeni bir umut demektir.

Her yeni yıl, canlanan yeni umutların, özlemlerin, beklentilerin ve daha mutlu bir geleceğin habercisidir. Yeni yılın, bütün vatandaşlarımıza ve tüm insanlığa, sağlık, barış, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum. Yeni yılda, en çok ihtiyacımız olan şey; birlik ve beraberliğimizi pekiştirerek korumaktır.

Amacımız; Ülkemizin bölünmez bütünlüğünü ve yekvücut kenetlenmemizi tüm dünyaya göstermek olmalıdır.

Zira ülkemiz yükseldikçe, imkanlar artacak, bizde ilçe halkı olarak birlik ve beraberlik içinde çekişmeleri bertaraf ederek birlik içinde olmamız halinde, ilçemizin gelişmesi bir ileriye taşımamıza vesile olur, Bunun için, daha çok çalışıp üreterek, ülkemizi ve haliyle ilçemizi ileri daha ileri götürmek, hepimizin öncelikli ideali olmalıdır.

Her şeyin en iyisine, en güzeline lâyık olan bizlerin (Baykanlıların), Baykan’da yeni yıla huzur ve güven içinde girmemiz birlik ve beraberliğimize bağlıdır.

Bu duygularla, doğduğum ve büyüdüğüm hiçbir zaman ruhen ve bedenen ayrılmadığım güzel ilçemin siz güzel değerli Baykanlı hemşehrilerimin, arkadaşlarımın, Dost ve akrabalarımın yeni 2022 yılının sağlık, huzur ve mutluluklarla dolu dolu geçmesini ve hepimizi toplumsal huzura, refaha ve birlik, beraberliğimizin artmasına ve daha çok yaklaştıran bir yıl olmasını diliyor, Ayrıca Başta Sayın Valimizden, Sayın Milletvekilimizden, Sayın Kaymakamımızdan ve Siyasi Parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerimizin çabası ve bizimde gazeteci olarak sesi bunduğumuz Baykan’ımızın önemli sorunları sürekli gündemde tutacağımızın bilinmesi ile, ilçemizde geçmekte olan Karayollarımızın bitmesine, ilçemize Doğalgaz gelmesine, Küçük bir Sanayi Sitesi kurulmasına ve en önemlisi ilçemize Yüksekokul kazanması ve güzel Baykan’ımızın birçok eksiklerinin yerine getirilmesi umuduyla, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Not: Unutmayalım her daim başarılı olan toplumlar ve milletler birlikte yaşamayı kabul edenlerdir .

Biz Siyasi Parti temsilcilerimiz ve sivil toplum kuruluşlarımız ile hep yekün bir olup, bir araya gelirsek inanıyorum ki Sayın Valimizde, Sayın Milletvekilimizde, ilçemizin Kaymakamı/Belediye Başkanvekili Sayın Emin Bağlı’ya ilçemizin sorunları için destek olacaklarıdır. Ayrıca unutmayalım Sayın valimiz ilçemiz için bir şanstır. fırsat elimizdedir, inşallah

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Hazır Site by Uzman Tescil