Ana Sayfa Ekonomi, Genel, Yaşam 6 Eylül 2022 78 Görüntüleme

Baykan Devlet Hastanesi’ne ait işyerleri kiraya verilecektir

İHALE İLANI

                                                                             BAYKAN DEVLET HASTANESİ

KANTİN, KAFETERYA VE ÇAY BAHÇESİ YERİ KİRAYA VERME İLANI

İLİ İLÇESİ TAŞINMAZ NO: KİRAYA VERİLECEK TAŞINMAZIN  BULUNDUĞU YER VE YÜZÖLÇÜMÜ KİRALAMA ADEDİ KİRA SÜRESİ KANTİN KAFETERYA ÇAY OCAĞININ KURULACAĞI YER 36 AYLIK TAHMİNİ (MUHAMMEN)  BEDELİ  (TL) GEÇİCİ TEMİNAT (TL) İHALE TARİHİ İHALE SAATI
SİİRT BAYKAN 5,603E+10 Baykan Devlet Hastanesi 786M2 1 Adet 36 AY  İdari ve Teknik Şartnamede belirtilmiştir. 71.399,45 TL 2.142,00 19.09.2022 11:00
1-Yukarıda özellikleri yazılı 108  m² bina  kantin  ve 678  m² bahçe  alanının  kiraya verilme işi 2886 sayılı Kanunun 45. maddesi uyarınca,  Açık Teklif Usulü ile hizalarında gösterilen gün ve saatte Baykan Devlet Hastanesi Eğitım Salonunda teşekkül edecek Komisyon huzurunda yapılacaktır.
2-İhalelere ilişkin şartname ve ekleri mesai saatleri dahilinde   HALK BANKASI SİİRT ŞUBESİ Baykan Devlet Hastanesinin  belirtilen  nolu hesaba TR760001200969300005000086  200,00  TL-yatırılacak olup, yatırdığına dair dekont .İhaleye iştirak edecek isteklilerin döküman alındı belgesini ibraz etmek zorundadır.
3-İhaleye katılabilmek için ;
a)  Geçici teminat; Tedavüldeki Türk parası, 2886 sayılı Devlet İhale Kanununa göre hazırlanmış Mevduat ve Katılım Bankalarının verecekleri süresiz teminat mektupları ve Hazine Müsteşarlığınca İhraç edilen Devlet İç borçlanma senetleri veya bu senetler yerine düzenlenen belgeleri)  yatırmış olmak,
c) Tebligat için Türkiye ‘de adres göstermeleri ve nufüs kimlik fotokopisi (Aslı ihale esnasında ibraz edilecek.)
d) Gerçek kişilerin T.C Kimlik numarasını bildirmeleri ve nüfus cüzdanı suretini vermeleri, ( Aslı ihale sırasında ibraz edilecektir.), tüzel kişilerin  vergi kimlik numaralarını bildirmeleri, Özel Hukuk tüzel kişilerinin, İdare merkezlerinin bulunduğu yer mahkemesinden veya siciline kayıtlı bulunduğu Ticaret ve Sanayi Odasından veya benzeri mesleki kuruluştan, ihalenin yapıldığı yıl içinde alınmış sicil kayıt belgesi ile tüzel kişilik adına  ihaleye katılacak veya teklifte bulunacak kişilerin tüzel kişiliği temsile tam yetkili olduklarını gösterir noterlikçe tasdik edilmiş imza sirkülerini veya vekaletnameyi ihale saatine kadar vermeleri; kamu tüzel kişilerinin ise tüzel kişilik adına ihaleye katılacak veya teklifte bulunacak kişilerin tüzel kişiliği temsile yetkili olduğunu belirtir belgeyi vermeleri , Şahıs olarak ihaleye  katılacak olanların imza sirküsü veya imza beyannamesi noter onaylı olarak verilmesi zorunludur.
4-. Posta ile yapılacak müracaatlarda teklifin 2886 Devlet İhale Kanunun 37. maddesine uygun hazırlanması ve teklifin ihale saatinden önce komisyona ulaşması şarttır.
5-Postada meydana gelebilecek gecikmelerden dolayı İdare veya komisyon herhangi bir sorumlu değildir.
6-Komisyon ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.
7-Sabıka kaydı olup olmadığına ilişkin Cumhuriyet Savcılığından alınan Adli Sicil Belgesi (İhale tarihinden önce 1 ay içinde alınmış olması lazım) Alınan bu belgede “Adli Sicil Kaydı” veya “Adli Sicil Arşiv Kaydı” var ise o kayıtlara ilişkin mahkeme kararı da eklenecek olup, istekliler hakkında Yüz Kızartıcı Suçlardan (Uyuşturucu kullanmak ya da satmak, yaralamak, cinsel taciz, hırsızlık v.b.) suçlardan  dolayı herhangi bir soruşturma ya da kovuşturma varsa değerlendirme dışı bırakılacaktır.
8- Halk Eğitim Merkezi, Mesleki Eğitim Merkezi veya esnaf odaları ve benzeri kuruluşlardan alınmış Kantin,Kafeterya,Pastanecilik, Çay Ocağı gibi meslek faaliyetleri  ile ilgili sertifika veya  kalfalık  belgesine sahip olanlar ihaleye katılabileceklerdir (Aslı veya  fotokopisi sunulacaktır.) Başka bir kişi adına ihaleye girecek olanlar için, Noterden alınmış vekâletname ile ihaleye katılabilecek ancak İhale uhdesinde kaldığı takdirde (Kantin Kafeterya Çay Ocağı) belge sahibi tarafından işletilecektir
                  İLAN OLUNUR
Dr.İhsak YILDIZ
Başhekim V.

 

 

DETAY İÇİN TIKLAYINIZ

 

BASIN İLAN KURUMU İLAN PORTALI İLAN GOV.TR DE YAYINLANAN İLANA GÖRE

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Hazır Site by Uzman Tescil